سایه قدرت پنهان درون

خودشناسی وآگاهی از رازدرون

خود شناسی و آگاهی از رازدرون می تواند فوایدی بسیاری برای انسان در بر داشته باشد .

خودکاوی و خود شناسی مجموعه مقالاتی هستند که می توانید در وب سایت راز درون دنبال کنید.

خود شناسی و آگاهی از راز درون از جمله ضروریات زندگی شماست .

همه انسان ها مجهز به نیروی قدرتمندی در درون خود هستند که از طریق خودشناسی و اگاهی از راز درون افراد می توانند مجددا این قدرت درونی خود را باز پس بگیرند .

قدرت درونی ما انسان در لابلای ترس ها , شکست ها و الگوهای کهنه و قدیمی پنهان شده است و تا زمانی که ما شهامت به خرج ندهیم و به گذشته خودمان سفر نکنیم و با ترس های خودمان مواجه نشویم ؛ نخواهیم توانست آن قدرت را باز پس بگیریم . زمانی که ما مثل یک مبارز شجاع از طریق خود شناسی و آگاهی از راز درون به قدرت درونی خودمان دست پیدا می کنیم ؛ متوجه خواهیم شد نیروی عظیمی در ما وجود دارد که این نیروهای پنهان بقدری قدرتمند هستند که می توانند ما را در راستای اهداف زندگی یاری برسانند . خود شناسی و آگاهی از راز درون ما را دچار حیرت عظیم خواهد کرد ؛ بخاطر اینکه در مسیر زندگی هر جایی که کوچکتربن روزنه امیدی برای جلو رفتن نیست صداهایی از درون به تو این ندا را می دهند که می توانی جلو بروی . این قدرتمندی بقدری حیرت آور است که حتی به ما می گوید کجاها بایست متوقف شد و جلو نرفت .

زمانی که شما در پیچ و خم های زندگی شکست خورده اید و پر از درد هستید اگر ابزار خود شناسی و آگاهی از راز درون را در دست داشته باشید ؛ خواهید توانست شکست ها و زخم ها را باند پیچی یا یست وبند کنید , اما بایست از قبل آگاهانه اصول خودکاوی و خود شناسی را یا خودتان به تنهایی یا باکمک شخصی دیگری آموخته باشید .

پیشنهاد من به شما این است که اقدامی آگاهانه برای تغییرات درونی خودتان داشته باشید تا بتوانید مسئولیت صد در صد گذشته را بعهده بگیرید و از اکنون شهامت این را به خودتان بدهید که خطر پذیری کنید و مثل یک دانشمند خصوصی اقدام به خودکاوی و خودشناسی کنید .

لازم است که خطر پذیری کنید و به گدشته بروید و از طریق خودکاوی و خودشناسی ذر لابلای الگوهای کهنه و قدیمی انرژی از دست رفته خودتان را بدست بیاورید .

مقاله از شهناز غفاری در وب سایت راز درون .

 

درباره نویسنده: شهناز غفاری

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *