مهارت ارتباط باخود

خودکاوی و خودشناسی

خودکاوی و خودشناسی به فرد کمک می کند که لایه های درونی خودش را بهتر بشناسید و هرکجا لازم به انجام تغییرات بود , تغییرات لازم را درخودانجام دهد.

خودکاوی و خودشناسی را دروب سایت راز درون دنبال کنید .

شفای درون چه کمکی به شما می کند ؟

شفای درون یعنی اینکه شما به وسیله یکسری تمرینات اقدام به خودکاوی و خودشناسی می کنید و زمانی که خودکاوی و خودشناسی انجام دادید بسیاری ازمسائل درونی شما واتفاقات گذشته برای شما آشکار می شود و به هنگام مشخص شدن اتفاقات گذشته به بررسی آنها می پردازید و این بررسی کمک می کند که اشکالات مشخص شود . سیستم فیزیولوژیک و روحی و روانی را اگر بخواهیم به یک ساختمان تشبیه کنیم , چنانچه سیم پیچی این ساختمان دچار اتصالات شود اولین کاری که انجام می دهیم این است که از یک فرد حرفه ای کمک می گیریم که اتصالات ساختمان را بررسی کند و مشخص کند که کجای ساختمان دچار اتصال شده است و بعد از شناسایی اتصالات اقدام به اصلاحات در سیم کشی ساختمان می کنیم و زمانی که اصلاحات در سیم کشی ساختمان انجام دادیم ,آن زمان است بدون خطر ما می توانیم از برق ساختمان استفاده کنیم . بنابراین خودکاوی و خودشناسی نیز یک ابزاری است که اتصالات ساختمان عصبی ما را مشخص می کند و زمانی که این اتصلات مشخص شد ما می توانیم اقدام به تغییرات در ساختمان عصبی خودمان کنیم و به شفای درون خودمان بپردازیم و در این حالت ما می توانیم در یک حالت تعادل روحی وروانی به زندگی خودمان ادامه دهیم . خودکاوی و خودشناسی یک ابزار بسیار مهم وکلیدی برای شفای درون می باشد .

شفای درون چه کمکی می کند و بهتر است بجای کمک ما بگوییم چه اثری بر ما می گذارد .

باتوجه به اینکه روان هم مثل جسم مرتب در معرض آسیب می باشد و همانگونه که جسم نیازمند به درمان وبهبودی پیدا می کند , روح و روان ما نیز نیاز به درمان پیدا می کند و هرکسی باتوجه به شرایط زندگیش و آسیب هایی که دیده است درمان روان او نیز نیازمند مدت زمان خاص خودش می باشد .

من پیشنهاد می کنم هرروز به میزان نیم ساعت به مراقبه کردن بپردازید و ازخودتان این سؤال را بپرسید که من چه اقداماتی را بایست برای درمان روح وروان خودم انجام دهم که اتفاقا مراقبه خودش یکی از روشهای بسیاراثرگذار برای شفای درون می باشد .

خودکاوی و خودشناسی – راز درون – شفای درون – شهناز غفاری

درباره نویسنده: شهناز غفاری

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *