راز درون

راز درون

راز درون برمی گردد به هر آنچه که مربوط به روح و روان ما انسانها می باشد. لازم است هر انسانی راز درون خودش را بشناسد.

شما تصور کنید تمام امکانات در اختیارتان بود , دوست داشتید تبدیل به چه کسی شوید ؟

رازدرون  همان ناشناخته های درونی افراد می باشد .

همه انسان ها به گونه آفریده شده اند که می توانند تبدیل به کسی شوند که دوست دارند.

راز درون به شما می گوید : وقتی شما پا به دنیا گذاشته اید تمام امکانات در اختیارتان بوده است که تبدیل شوید به یک انسان منحصر بفرد .

چه اتفاقی افتاد که ما تبدیل شدیم به انسانی که برای آنچه که دوست داریم باشیم درحسرت ماندیم ؟

از همان دوران کودکی اتفاقاتی رخ داد که آن اتفاقات تبدیل به سایه های شخصیتی شدند که مثل یک بختک بر توانمندی ما قرار گرفتند و تا خواستیم پای خودمان را فراتر از آنچه هستیم بگداریم . این بختک روی ما سنگینی کرد و اجازه حرکت کردن را از ما گرفت و ما فکر کردیم اگر حرکت کنیم خفه خواهیم شد در حالیکه برای کنار انداختن بختک بایست حرکت می کردیم اما ما ایستادیم و اجازه دادیم که از توانمندی و استعداد منحصر بفرد خودمان فاصله بگیریم.

رازدرون همان خواسته ها و توانمندیهای ماست . راز درون همان چیزی می باشد که قرار است ما به آن تبدیل شوید هرچند که راز درون سایه های شخصیتی ما را در برمی گیرد و راز درون سایه ها ی شخصیتی را به ما نشان می دهد و مسیر جلو رفتن را برای ما مشخص می کند.

راز درون یعنی خلوت کردن با خودتان و دوست شدن با خودتان .

هر روز نیمساعت با خودتان خلوت کنید و دراین نیمساعت ذهن خودتان را آرام کنید و به مرور زمان که موفق به آرام سازی ذهن خوتان گشتید آن زمان می توانید از نیروی درون خوتان کمک بگیرید که شما را درمسیرهای درست زندگی هدایت کند.

شما در گام های نخست به سمت شناخت خودتان هدایت می شوید , معلم ها , کتاب ها و افرادی سر راه شما قرار می گیرند که این اشخاص شما را درمسیرهایی هدایت می کنند که به شناخت فردی و درونی اتان کمک می کند .

راز درون ازآنجا دیگر برای شما راز نخواهد بود.

راز درون – خودشناسی – شهناز غفاری

درباره نویسنده: شهناز غفاری

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *