خودشناسی

قدرت پنهان درون

قدرت پنهان درون می تواند هم درخدمت پیشرفت توانایی های فردی باشد و هم می تواند جامعه بشریت را به سمت مسیرهای درست هدایت کرد .

قدرت پنهان درون چیست ؟

من قدرت پنهان درون را یک نوع انرژی قدرتمند می دانم که متصل به تمام انرژیهای جاری در کل هستی می باشد .

زمانی که احساس می کنم به لحاظ روحی خسته شده ام شده ام با یک روش بسیار ساده متد خوزه سیلوا یعنی تکنیک آلفا شروع می کنم به آرام سازی مغزم و این آرام سازی به رهایی ذهن من نیز کمک می کند البته این رو خاطرنشان کنم که من خودکاوی و روان درمانی برای خودم انجام داده ام و اگر می خواهید از قدرت پنهان درون استفاده نمایید اولین قدم این است که خودکاوی و خودشناسی انجام داده باشید و غرورهای عصبی خودتان را شناخته باشید و یک روان درمانگر که کاملا روی مسائل روحی و روانی شما آگاهی داشته باشد را در کنار خودتان داشته باشید که هر زمان با مشکل درونی برخورد کردید از روان درمانگر خودتان کمک بگیرید .

زمانی که ذهن ما آرام باشد ما به انرژیهای متافیزیک متصل می شویم و می توانیم راهنمایی و هدایت بگیریم .

زمانی که من می خواستم رسالت شخصی خودم را پیدا کنم با اتصال به همین قدرت پنهان درون توانستم راهنمایی و هدایت بگیرم .

قدرت پنهان درون به این شکل من را هدایت کرد ؛ قبل از اینکه وارد مراقبه شوم از خودم این سوال را پرسیدم که من برای انجام چه کاری روی زمین هستم . زمانی که می خواستم وارد مراقبه شوم فکرم به سمت دبی فورد یکی از روان درمانگران هدایت شد و من از ایشون هدایت رو خواستم .

قدرت پنهان به چه شکلی در مسیر رسالت شخصی به من کمک کرد ؟

من زمانی که از مراقبه خارج شدم روز بعد برای اکوی قلبم به بیمارستان رفتم و جالبه در فاصله زمانی که منتظر نوبت پزشک بودم به سراغ کتابفروشی گوشه بیمارستان رفتم و یکی از کتابهای خانم دبی فورد آنجا بود و به شکل بسیار عالی من با استفاده ازهمان کتاب دوره آموزشی خودشناسی خودم را طراحی کردم و با مطالعه کتابهای روان کاو کارن هورنای شروع کردم به آموزش خودشناسی به افراد و الان از انجام رسالت خودم بسیار خرسندم من از کارشناسی ارشد انصراف دادم و شروع کردم به ادامه تحصیل در رشته روانشناسی .

با این روش یعنی خوشناسی و خودکاوی و سپس آرام سازی ذهن من توانستم از قدرت پنهان درون خودم برای رشد و شکوفایی استعداد و توانایی درونی خودم استفاده کنم و رسالت شخصی خودم روی زمین را برهمین مبنا برنامه ریزی کرده ام .

قدرت پنهان درون خودت را لطفا کشف کن تا دنیای خودت را متحول کنی همانگونه که من متحول کردم

قدرت پنهان درون قطعا به تو کمک خواهد کرد دنیای بسیار بهتری را پس از خودت رقم بزنی همانگونه که قدرت پنهان درون ادیسون و فروید و کارن هورنای و تمامی انسان های اثر گذار دنیا را چه در زمان حیات و چه در زمان پس از هجرت آنها از این دنیا را بسیار بهتر رقم زدند .

 

درباره نویسنده: شهناز غفاری

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *