ارتباط محبت آمیز

نیاز به عشق در روابط زن و شوهر

نیاز به عشق در روابط زن وشوهر را همانگونه که زنان احساس می کنند باشد , مردان نیز به آن نیاز دارند .

نیازبه عشق در روابط زن وشوهر را در وب سایت راز درون دنبال کنید .

نیاز به عشق در روابط زن و شوهر برای مردان مهمتر است یا برای زنان ؟

شاید شماهم مثل اغلب مردم فکر کنید که نیاز به عشق در روابط زن وشوهر برای زنان مهمتر ازمردان هست و مردان درایت زمینه دمدمی مزاج هستند و گاهی عشق را می پذیرند و گاهی رد می کنند.

اتهام مردان این است که قادر به صمیمی شدن نیستند , اما زنان به راحتی عشق خود را ابراز می کنند . مردان فقط در صورت لزوم و بندرت رمانتیک می شوند . زنان اغلب رفتارهای مردان را نیرنگ می دانند و معتقدیم زنان معتاد به عشق هستند و مردان از عشق دوری می کنند , اما زنان همه وجودشان را در طبق اخلاص گذاشته و به مردان عشق می ورزند . راستش را بخواهید تمام عبارت فوق تا حدی صحیح هستند.

این مثل یک نبرد بی پایان بین زن ومرد است , همه ما بنوعی با این مسائل دست وپنجه نرم کرده ایم . زنان ومردان همواره شیفته یکدیگر و از سوی دیگر برای هم دسیسه چینی کرده اند .

چگونه می توان به این نبرد خاتمه بخشید ؟

اساسی ترین اختلاف زن و مرد از روش یا دیدگاه آنها نسبت به صمیمت می باشد ، اگر این تفاوت دیدگاه را بررسی کنید متوجه خواهید شد که نیاز به عشق در روابط زن و شوهر متوجه هردو جنس می باشداما نگرش ها متفاوت می باشد .

تفاوت صمیمیت زن و مرد

زنان ومردان به دو گونه کاملا متفاوت به عشق نزدیک می شوند و علت آن یک حقیقت بسیار مهم است : پسرها هویت و حس انصاری خودرا با دور شدن از مادرانشان کسب می کنند و سعی می کنند در هر مسأله ای دنباله روی پدرانشان باشند , اما دخترها با ادامه وابستگی به مادرانشان ؛ حس خودشناسی را دروجودشان تقویت کرده و مسیر مادر را دنبال می کنند . برای همین مردان پس از هربار صمیمیت بازن دلخواه خودشان ازاو فاصله می گیرند تا دراین فاصله به خودشان نزدیکتر شوند و زنان برعکس پس ازهر صمیمیت با مرد دلخواهشان می خواهند به اونزدیکتر شوند و از این طریق به خودشان نزدیکتر شوند.

همین یک تفاوت بین دختر و پسر باعث هزاران سؤتفاهم و سردرگمی حاصل از عشق بین زنان و مردان می شود . نیازبه عشق در روابط زن و شوهر وجود دارد و اولین و مهمترین قدم برای ایجاد عشق بوجودآمدن

صمیمیت می باشد که بتوانیم خاصانه ترین احساسات و افکار خود رابروز دهیم و شریک زندگی ما نیز به نوبه خود همان گونه پاسخ دهد .

در مقاله بعدی به مقوله صمیمیت خواهیم پرداخت .

نیازبه عشق در روابط زن وشوهر – رازدرون

درباره نویسنده: شهناز غفاری

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *