نیاز به عشق در روابط زن و شوهر

نیاز به عشق در روابط زن و شوهر

نیاز به عشق در روابط زن وشوهریکی ازمفاهیم اصلی و ضروری  است , برخلاف گذشته امروزه اگر عشق در روابط نباشد عملا رابطه به شکست منتهی می شود .

نیاز به عشق را در روابط زن و شوهر در و بسایت راز درون دنبال کنید .

نیاز به عشق در روابط زن و شوهرچه اهمیتی دارد ؟

برخلاف موجی که علیه دنیای مجردی درغرب راه افتاده است و افراد از زندگی مجردی خسته شده اند در جامعه ما موجی بنام مجرد گرایی راه افتاده است . هرچند که بهانه افراد مسائل اقتصادی می باشد اما مشکلات اقتصادی یک بخش بسیار کوچک از مجرد گرایی می باشد و بخش عمده آن این است که افراد در زندگی زناشویی قادر به ایجاد عشق نیستند و یک عده ای از متأهلین برحسب وظیفه و بخاطر ترس هایشان به زندگی متأهلی خود ادامه می دهند و یک عده ای هم طلاق را انتخاب کرده اند و تعداد اندکی باعشق و علاقه به زندگی مشترک ادامه می دهند .

نیاز به عشق در روابط زن وشوهر یک عنصر اساسی می باشد واین مسأله به همان اندازه که آسان بنظر می آید بسیار پیچیده می باشد ؛ چه برای زنان مجرد و چه برای زنان متأهل . همه ی آنها به کیفیت روابط خود با مرد زندگی شان توجه می کنند . حتی اگر پایه های ازدواج کاملا محکم بنظر برسد. آنها تصور می کنند که رفتارهایشان باعث آزار خود یا شوهرانشان می شود . اغلب زنان نمی دانند چگونه مسائل را تغییر دهند و گاه حتی نمی دانند که امکانی برای این تغییر وجود دارد .

تفاوت های موجود بین زن و مرد باعث پدید آمدن بسیاری از تنش ها و سردرگمی ها در روابط می شود .

نیاز به عشق در روابط زن وشوهر بقدری اهمیت دارد که لازم است هم زنان و هم مردان تفاوت بین دوجنس را بخوبی یاد بگیرند .

نقطه مشترک زندگی تمام زنان , حس تشویق کننده ای برای درک ماهیت عشق مردانه است . زنان می خواهند احساس کنند که قادر به تغییر مقوله عشق هستند و یا اینکه می توانند قدرت جذب مردان را بالاتر برده و تعهد آنهارا نسبت به خود قوی تر کنند . اما متأسفانه در واقعیت و در راستای تغییر شکل دادن به این نیاز احساس عدم قدرت می کنند .

همه ما نیاز داریم که روابطی گرم و صمیمی و پرمحتوا را ایجاد کنیم پس چرا باوجود چنین اهداف خوب و امیدوار کننده بازهم عشق به راحتی ازبین می رود یا کمرنگ می شود؟

لطفا مقالات بعدی را دنبال کنید و مقالات تیپ های عصبی شخصیت را که به خودشناسی شما کمک می کند در همین وب سایت مطالعه نمایید .

وب سایت رازدرون – شهناز غفاری – نیاز به عشق در روابط زن وشوهر – دکتر کانل کووان و ملوین کیندر

ترجمه فروزنده دولت یاری

 

 

 

 

 

درباره نویسنده: شهناز غفاری

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *